Benim Hocam Mobil

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 42.1 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Benim Hocam
Eğitim konusunda kendinizi geliştirmek için Benim Hocam Mobil uygulamasının videolu derslerinden faydalanabilirsiniz.

Benim Hocam Mobil, YKS, TYT, KPSS, ÖABT, POMEM, İdari Hakimlik Sınavları ve Askeri Sınavlara hazırlanan öğrencilere yardım etmek amacıyla tasarlanmış kaliteli bir eğitim uygulamasıdır. Uygulamayı kullanmak için iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Ücretsiz olarak eğitim vermek amacıyla tasarlanan Benim Hocam tamamen ücretsiz olarak yayınlanmış ve yayın hayatı boyunca da ücretsiz olarak hizmet verecek olan özel bir eğitim uygulamasından daha fazlasıdır. Yukarı saymış olduğumuz sınavlara hazırlanan öğrenciler gönül rahatlığı ile Benim Hocam Mobil uygulamasından gönül rahatlığı ile faydalanabilirler. 

Eğitim videolarını izlerken önemli gördüğünüz yerleri uygulama içerisin de not alabilirsiniz. Not aldığınız videoyu tekrar açtığınız da kaydetmiş olduğunuz not otomatik olarak karşınıza gelecektir. Özel kişisel notlarınızı daha sonra ayrı bir alanda tekrar görüntüleyebilirsiniz. Ders çalışma sisteminize Benim Hocam Mobil uygulaması ile destek sağlayabilir. Eksik olduğunuzu düşündüğünüz konuları uygulama içerisinden takip edebilirsiniz. 

Güncel bilgi kartları, KPSS sınavı için özel olarak hazırlanmıştır. Her gün kartlara göz atarak güncel bilgilerinizi tazeleyin. Ayrıca önemli gördüğünüz ve ezberlemek istediğiniz kartları kişisel bilgi kartları listenize ekleyerek sadece kendi kart listeniz ile çalışma yapabilirsiniz. Bu tarz küçük işlemler doğrultusunda uygulamayı kendi alnınız gibi şekillendirebilirsiniz. 

 

Benim Hocam Mobil indir
DİĞER SÜRÜMLER